איפור לבת מצווה


איפור לבת מצווה

סגנון האיפור, כמו השיער, צריך להיראות עדין וטבעי, ורצוי גם שאותו איפור לבת מצווה ידגיש את תווי הפנים, אך יעשה זאת בצורה נעימה וקלילה. האיפור העדין ייחשב בעיני רבים מחמיא והולם. אם אתם נעזרים בשירותיה של מאפרת מקצועית דרשו ממנה לצמצם את יסודות הפאונדיישן, את כמויות הסומק שהיא מורגלת להשתמש בהן לאיפור לאירועים, ואת איפור העיניים הבסיסי. שילוב של צלאיפור לבת מצווהליות צריך להיות בצבעים רכים ובהירים, צבע המסקרה המומלץ הוא שקוף או חום, והליפסטיק צריך להיות עדין, בגווני אפרסק או ורוד. כל זאת בהתאם לצבע העור, כמובן.

האיפור והשיער צריכים לשוות לנערת המצווה מראה מטופח ונסיכתי, ועם זאת תמים ומלא נעורים. איפור ערב בולט יהיה מוגזם ולכן יש להימנע מסגנון איפור כבד.

בחנות בת מצווש תוכלי להתפנק ביום האירוע ביום כיף חלומי שלא תשכחי! בת מצווש מציעה דיל מהחלומות- יום כיף מהנה שנקרא “דיל בת מצווש“. הדיל כולל בתוכו תסרוקת בהתאמה אישית- כל ילדה בוחרת מה שהיא רוצה לעשות ואנחנו נייעץ לה מה כדאי ומומלץ למבנה פניה, וכך נבנה ביחד בשלבים את התסרוקת המושלמת עבורה. תקבלי טיפוח אסתטי שכולל בתוכו איפור עדין וזוהר להשלמת המראה. ולסיום, שיוף ומריחת לק לבחירה בידיים וברגליים למראה יפה ומסודר.