תסרוקות בת מצווה

תסרוקות בת מצווה

 בת מצווש מאפשרת לך להפוך את היום המיוחד שלך ליום המושלם!

בחנות בת מצווש תוכלי להתפנק ביום כיף ביום האירוע ולהנות מתסרוקת בת מצווה שמותאמת עבורך.

תסרוקות בת מצווה הן בהתאמה אישית, כל אחת בוחרת מה היא רוצה לעשות בשיער ואנחנו נייעץ ונמליץ כך שתסרוקת הבת מצווה תתאים למבנה פניה. יש שתבחר פן קלאסי, ויש שתבחר תסרוקת מעוצבת. אנחנו כמעצבי שיער ומובילי דיעה חשוב לנו שהמראה הכללי יהיה צעיר וקליל. בת מצווש מציעה בנוסף איפור, מריחת לק ועוד פינוקים נוספים.                                                         

תסרוקות בת מצווה נעשות בצורה יסודית ומקצועית. אנו משתמשים במידת הצורך בתכשירי שיער מעולים שישמרו את התסרוקת עד לסיום האירוע.                                      

בנוסף! תוכלי לצרף אלייך מלווה- אמא, אחות, חברה… שתקבל גם היא טיפוח מסוג זה. כל זאת במסגרת טיפוח יופי מהידיים הטובות ובמחירים אטקרטיביים.                                                                                                           

בבת מצווש ניתן למצוא צוות מובחר ומקצועי. אנשי מקצוע מהטובים בעלי ניסיון וידע. בין הצוות – מעצבי שיער מנוסים, מאפרים מקצועיים ואנשי סטיילינג.

אחד הדברים החשובים ביום האירוע הוא להנות מהדרך ולהפוך את היום המיוחד לחוויה שלא תשכח. ובשביל זה אנחנו כאן… המקום שנפתח במיוחד עבור התהליך שלפני המסיבה הגדולה. הכל במקום אחד. צירוף של פינוקים והנאה מתמשכת גם לחוגגים וגם למלווים. בבת מצווש ישנה אווירה משפחתית ומזמינה שתגרום לחוויה שלך להפוך למיוחדת ושל פעם בחיים!

לפרטים על דיל בת מצווש – לחצו כאן