מבצע! דיל בת מצווה

11דיל לבת מצווה במבצע!

בת מצווש מאפשרת לך להפוך את היום המיוחד שלך ליום המושלם!

בסטודיו בת מצווש תוכלי להתפנק ביום האירוע ביום כיף חלומי שלא תשכחי! בת מצווש מציעה דיל מהחלומות- יום כיף מהנה שנקרא “דיל בת מצווש“. הדיל כולל בתוכו תסרוקת בהתאמה אישית- כל ילדה בוחרת מה שהיא רוצה לעשות ואנחנו נייעץ לה מה כדאי ומומלץ למבנה פניה, וכך נבנה ביחד בשלבים את התסרוקת המושלמת עבורה. תקבלי טיפוח אסתטי שכולל בתוכו איפור עדין וזוהר להשלמת המראה. ולסיום, שיוף ומריחת לק לבחירה בידיים וברגליים למראה יפה ומסודר.

בנוסף! תוכלי לצרף אלייך מלווה- אמא, אחות, חברה… שתקבל גם היא טיפוח מסוג זה. כל זאת במסגרת טיפוח יופי מהידיים הטובות ביותר ובמחירים אטקרטיביים.

התסרוקות נעשות בצורה יסודית ומקצועית. אנו משתמשים בתכשירי שיער מעולים שישמרו את התסרוקת עד לסיום האירוע.

בבת מצווש ניתן למצוא צוות מובחר ומקצועי. אנשי מקצוע מהטובים בעלי ניסיון וידע. בין הצוות – מעצבי שיער מנוסים, מאפרים מקצועיים ואנשי סטיילינג.

אחד הדברים החשובים ביום האירוע הוא להנות מהדרך ולהפוך את היום המיוחד לחוויה שלא תשכח. ובשביל זה אנחנו כאן… המקום שנפתח במיוחד עבור התהליך שלפני המסיבה הגדולה. הכל במקום אחד. צירוף של פינוקים והנאה מתמשכת גם לחוגגים וגם למלווים. בסטודיו בת מצווש ישנה אווירה מזמינה ואוהבת שתגרום לחוויה שלך להפוך למיוחדת אף יותר!

ביום זה את הופכת מילדה לנערה יפיפייה, כי בת מצווש יש פעם בחיים   

 

 

 

לגלריית תסרוקות בת מצווה- לחצו כאן

לגלריית איפור בת מצווה- לחצו כאן

המבצע הוא בתיאום מראש ועל בסיס מקום פנוי- מספר המקומות מוגבל.

לפרטים ולייעוץ- 052-4733590